




2 100 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G&G |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс швидкості | H |
| Індекс навантаження шини | 92 |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 205 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |