







5 000 ₴
Показати оптові ціниВідео-огляд даної шини - внизу ⬇⬇⬇
Шина болотна 4х4:
235/65 R17 104Q
GLOB-GUM Colway C-Trax MT. Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками
(Нова Пошта, SAT, Делівері), накладним платежем (оплата при отриманні). Без жодного завдатку.
Шукаєте де купити надійні болотні шини за вигідною ціною? Модель GLOB-GUM Colway C-Trax MT — це поєднання європейських стандартів безпеки та виняткової витривалості.
Чому обирають шини від StepShyna?
Ці шини виготовляються на провідних заводах Польщі. На відміну від дешевих аналогів, що ми гарантуємо:
Переваги покупки в магазині StepShyna:
Оплата та доставка по Україні:
Є запитання? Телефонуйте нам:
📞0676724589 (🟣 Viber, 🔵 Telegram, 🟢WhatsApp)
📞0937344755
📞0500327101
Менеджер на зв’язку до 20:00!
Замовлення через кошик: 24/7 (ми зателефонуємо вам у найближчий робочий час).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MT |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Позашляховики |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | Q |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Ширина шини | 235 мм |
| Індекс навантаження шини | 104 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |