




3 050 ₴
Показати оптові ціниШина вантажна, зимова:
215/70 R15C 109/107Q
AGIS Snow MYKI-ICE Made in Europe-Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. (Оплата при отриманні)
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/bcWawJBUYtM
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Легковантажні |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | Q |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Snow |
| Ширина шини | 215 мм |
| Індекс навантаження шини | 109/105 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Шина із захистом обода диска | Немає |
| Зовнішній діаметр шини | 15" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |