









2 460 ₴
Показати оптові ціниВідео-огляд даної шини - внизу ⬇⬇⬇
Шина тракторна,всесезонна:
6.5/80 R14 Farmer 78 A6
(ширина протектора 17 см, висота шини 60 см)
MYKI Technic Agro Tech. Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками
(Нова Пошта, SAT, Делівері), накладним платежем (оплата при отриманні). Без жодного завдатку.
Шукаєте де купити надійні всесезонні шини за вигідною ціною? Модель MYKI Technic Agro Tech — це поєднання європейських стандартів безпеки та виняткової витривалості.
Чому обирають шини від StepShyna?
Ці шини виготовляються на провідних заводах Польщі. На відміну від дешевих аналогів, що ми гарантуємо:
Переваги покупки в магазині StepShyna:
Оплата та доставка по Україні:
Є запитання? Телефонуйте нам:
📞0676724589 (🟣 Viber, 🔵 Telegram, 🟢WhatsApp)
📞0937344755
📞0500327101
Менеджер на зв’язку до 20:00!
Замовлення через кошик: 24/7 (ми зателефонуємо вам у найближчий робочий час).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGG |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Індекс навантаження шини | 78 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 60 |
| Тип шини для спецтехніки | Безкамерна |
| Ширина шини | 170 мм |
| Зовнішній діаметр шини | 14" |