








2 130 ₴
Показати оптові ціниВідео-огляд даної шини - внизу ⬇⬇⬇
Шина легкова,літня:
205/50 R17 89H
DOMIN Gauth-Pneus Primo Sport. Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками
(Нова Пошта, SAT, Делівері), накладним платежем (оплата при отриманні). Без жодного завдатку.
Шукаєте де купити надійні літні шини за вигідною ціною? Модель DOMIN Gauth-Pneus Primo Sport. — це поєднання європейських стандартів безпеки та виняткової витривалості.
Чому обирають шини від StepShyna?
Ці шини виготовляються на провідних заводах Польщі. На відміну від дешевих аналогів, що ми гарантуємо:
Переваги покупки в магазині StepShyna:
Оплата та доставка по Україні:
Є запитання? Телефонуйте нам:
📞0676724589 (🟣 Viber, 🔵 Telegram, 🟢WhatsApp)
📞0937344755
📞0500327101
Менеджер на зв’язку до 20:00!
Замовлення через кошик: 24/7 (ми зателефонуємо вам у найближчий робочий час).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легкові автомобілі |
| Висота профілю шини | 50 |
| Індекс швидкості | H |
| Індекс навантаження шини | 89 |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Ширина шини | 205 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |