




2 480 ₴
Показати оптові ціниШина тракторна для мотоблоків:
6,5/80 R15 144E
TM AS FARMER. Made in ITALY.
Висота шини 63см.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/ccbi0ByLXTc
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Glob-Gum |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Індекс навантаження шини | 144 |
| Індекс швидкості | E |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 60 |
| Тип шини для спецтехніки | Безкамерна |
| Ширина шини | 160 мм |
| Зовнішній діаметр шини | 15" |
| Основні | |
| Сфери застосування трактора | Сільськогосподарські |
| Призначення трактора | Універсальні |
| Тип ходового трактора | Колісні |