




6 110 ₴
Шина 4х4, болотна:
235/85 R16 120Q
ANACONDA GREEN WAY, made in Great Britain
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/gQ_vBeH_y50
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Позашляховики |
| Виробник | Glob-Gum |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Індекс швидкості | Q |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина шини | 235 мм |
| Індекс навантаження шини | 120 |
| Висота профілю шини | 85 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |