




5 020 ₴
Показати оптові ціниШина 4х4, болотна:
235/65 R17 104Q
GLOB-GUM RANGER AT M+S (BF GOODRICH). Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, Делівері,САТ) накладним платежем (оплата при отриманні).
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/RMjfZzNBE_A
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Glob-Gum |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Позашляховики |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | Q |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Ширина шини | 235 мм |
| Індекс навантаження шини | 104 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |