








2 940 ₴
Показати оптові ціниВідео-огляд даної шини - внизу ⬇⬇⬇
Шина вантажна,літня:
215/65 R16С 109/107Q
MYKI Light Truck Line. Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками
(Нова Пошта, SAT, Делівері), накладним платежем (оплата при отриманні). Без жодного завдатку.
Шукаєте де купити надійні вантажні літні шини за вигідною ціною? Модель MYKI Light Truck Line — це поєднання європейських стандартів безпеки та виняткової витривалості.
Чому обирають шини від StepShyna?
Ці шини виготовляються на провідних заводах Польщі. На відміну від дешевих аналогів, що ми гарантуємо:
Переваги покупки в магазині StepShyna:
Оплата та доставка по Україні:
Є запитання? Телефонуйте нам:
📞0676724589 (🟣 Viber, 🔵 Telegram, 🟢WhatsApp)
📞0937344755
📞0500327101
Менеджер на зв’язку до 20:00!
Замовлення через кошик: 24/7 (ми зателефонуємо вам у найближчий робочий час).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Легковантажні |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | Q |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | CAT |
| Ширина шини | 215 мм |
| Індекс навантаження шини | 109/107 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |