







1 810 ₴
Показати оптові ціни
Відео-огляд даної шини - внизу ⬇⬇⬇
Шина легкова,літня:
185/60 R14 82T
Myki Master Bre-720. Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками
(Нова Пошта, SAT, Делівері), накладним платежем (оплата при отриманні). Без жодного завдатку.
Шукаєте де купити надійні літні шини за вигідною ціною? Модель MYKI MASTER BRE-720 — це поєднання європейських стандартів безпеки та виняткової витривалості.
Чому обирають шини від StepShyna?
Ці шини виготовляються на провідних заводах Польщі. На відміну від дешевих аналогів, що ми гарантуємо:
Переваги покупки в магазині StepShyna:
Оплата та доставка по Україні:
Є запитання? Телефонуйте нам:
📞0676724589 (🟣 Viber, 🔵 Telegram, 🟢WhatsApp)
📞0937344755
📞0500327101
Менеджер на зв’язку до 20:00!
Замовлення через кошик: 24/7 (ми зателефонуємо вам у найближчий робочий час).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 82 |
| Індекс швидкості | T |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | MASTER |
| Ширина шини | 185 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 14" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |