




2 070 ₴
Показати оптові ціниШина легкова літня:
205/55 R16 91H
MYKI WM STRATUS. Made in EUROPE-POLAND.
Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта,САТ, Делівері.) накладним платежем. (Оплата при отриманні)
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс навантаження шини | 91 |
| Індекс швидкості | H |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Toyo |
| Ширина шини | 205 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |