








2 940 ₴
Показати оптові ціниВідео-огляд даної шини - внизу ⬇⬇⬇
Шина вантажна,літня:
195/75 R16C 107/105N
MYKI Imperio ICA2. Made in Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками
(Нова Пошта, SAT, Делівері), накладним платежем (оплата при отриманні). Без жодного завдатку.
Шукаєте де купити надійні вантажні літні шини за вигідною ціною? Модель MYKI Imperio ICA2. — це поєднання європейських стандартів безпеки та виняткової витривалості.
Чому обирають шини від StepShyna?
Ці шини виготовляються на провідних заводах Польщі. На відміну від дешевих аналогів, що ми гарантуємо:
Переваги покупки в магазині StepShyna:
Оплата та доставка по Україні:
Є запитання? Телефонуйте нам:
📞0676724589 (🟣 Viber, 🔵 Telegram, 🟢WhatsApp)
📞0937344755
📞0500327101
Менеджер на зв’язку до 20:00!
Замовлення через кошик: 24/7 (ми зателефонуємо вам у найближчий робочий час).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | Португалія |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легковантажні |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс швидкості | N |
| Індекс навантаження шини | 105 |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 195 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |