




3 480 ₴
Показати оптові ціниШина 4х4, зимова:
215/70 R16 112/110Q
M+S EXTREEME GLOB-GUM. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. (Оплата при отриманні)
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/tFdooeY_FPM
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Позашляховики |
| Виробник | Glob-Gum |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | R |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина шини | 215 мм |
| Індекс навантаження шини | 109/107 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |