



1 730 ₴
Показати оптові ціниШина легкова, всесезонна:
185/60 R15 84T
M+S 4 SEASON MYKI. Made in EUROPE-POLAND
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/ovZ0HyODi-g
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 100/90 |
| Індекс швидкості | T |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | CAT |
| Ширина шини | 185 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 15" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |