




3 080 ₴
Шина вантажна, зимова:
195/65 R16C 104/102T
GLOB-GUM POWER GRIP, made in POLAND
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/37zHDWgc3EA
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Легковантажні |
| Виробник | Glob-Gum |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | T |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина шини | 195 мм |
| Індекс навантаження шини | 104/102 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |