




3 620 ₴
Показати оптові ціниШина вантажна, зимова:
225/65 R16C 112/110Q
M+S EXTREME GLOB-GUM WINTER C2, made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/ymilwwRG-M0
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Легковантажні |
| Виробник | Glob-Gum |
| Сезонність шин | Зимові шини під шип |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | Q |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина шини | 225 мм |
| Індекс навантаження шини | 112/110 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 16" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |