



2 740 ₴
Шина легкова, зимова:
215/60 R17 96H
M+S GAUTH-PNEUS HG5. Made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта,САТ, Делівері) Накладним платежем. (оплата при отриманні)
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/naEt24Gqn_0
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Glob-Gum |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 100/90 |
| Індекс швидкості | H |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина шини | 215 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |