

2 560 ₴
Шина легкова, літня:
215/60 R17 96H
SUV TECHNIC GG HP ROAD M+S. Made in Europe-Poland.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/H2wE3kGFmmo
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Позашляховики |
| Виробник | Glob-Gum |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 100/97 |
| Індекс швидкості | H |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина шини | 215 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |