





6 370 ₴
Показати оптові ціниШина 4х4, болотна:
265/65 R17
SIMEX-SPIDER GLOB-GUM SPIDER 4X4, made in POLAND.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, САТ, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/d6qwEJDL-uk
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Glob-Gum |
| Країна виробник | Польща |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Позашляховики |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | Q |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Ширина шини | 265 мм |
| Індекс навантаження шини | 112 |
| Тип шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Да |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 17" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |