








2 220 ₴
Шина тракторна для мотоблоків, ЛуАЗ, багі.:
6,5/80 R13 144 E
(ширина протектора 17 см, висота шини 59 см)
UNIVERSAL TYRES (TS FARMER). Made in ITALY.
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем (оплата при отриманні).
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/ccbi0ByLXTc
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип | Шина |
| Сумісність з маркою | ЛуАЗ |
| Ширина шини | 160 мм |
| Індекс швидкості | E |
| Індекс навантаження шини | 144 |
| Посадковий діаметр шини | 13" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 13" |
| Призначення | Селгосптехніка |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |
| Користувацькі характеристики | |
| Посадковий діаметр шини | 13" |