








2 480 ₴
Показати оптові ціниШини тракторні.
6,5/80 R14 144 E
(ширина протектора 17 см, висота шини 60 см)
TM FARMER, UNIVERSAL TYRES. Made in Italy.
Підходять на мотоблок, ЛуАЗ, Москвич.
Безкамерна шина, при можливості ставиться камера, забортовується на будь-який диск R14 (автомобільний).
Ціна за 1шт. Відправляємо по Україні різними автоперевізниками (Нова Пошта, CAT, Делівері.) накладним платежем. ( Оплата при отриманні )
Графік роботи:
Пн-Пт: 09:00-17:00
Сб: 09:00-13:00
Нд: Вихідний.
Відео огляд у нас на YouTube каналі: https://youtu.be/ccbi0ByLXTc
+380676724589
+380937344755
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ЛуАЗ |
| Ширина шини | 170 мм |
| Індекс швидкості | E |
| Індекс навантаження шини | 144 |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Тип шини | Радіальна |
| Шина з підвищеним навантаженням | Да |
| Зовнішній діаметр шини | 14" |
| Призначення | Селгосптехніка |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |
| Користувацькі характеристики | |
| Посадковий діаметр шини | 14" |